czech english

O NÁS
Histore TrueSport

Firmu TrueSport jsme založili v roce 2005, kdy se nám podařilo dohodnout se Sigi Grabnerem (majitelem SG Snowboards) na spoluprací a získali jsme právo být výhradním distributorem snowboardů značky SG Snowboards do České Republiky a na Slovensko. Od té doby podařilo TrueSportu získat pro značku SG Snowboards významný podíl na trhu s race, freecarve a freeride snowboardy.

V roce 2007 jsme dohromady se Sigi Grabnerem  navrhli, testovali a vyvinuli  funkční snowboardové oblečení nejvyšší kvality, které se vyrábí v České Republice. V současnosti v něm můžete vidět celý SG ProTeam, jehož členové se umisťují na prvních místech ve světovém poháru ve snowboardingu.

Vzhledem k rostoucí poptávce a snaze nabídnout našim zákazníkům komplexní vybavení pro snowboarding, jsme od roku 2008 jsme získali další výhradní zastoupení a to pro značku UPZ Boots, vyrábějící trvdé snowboardové boty jak pro začínající tak pro jezdce světového poháru.

Kromě toho se snažíme u nás podporovat rozvoj snowboard-carvingu formou pořádání snowboardových závodů, campů a zájezdů s možností testování SG Snowboards zdarma. V této souvislosti spolupracujeme i se Snowboardovou asociací, které pomáháme s organizací a podporujeme ji sponzoringem.